חולצות

חולצות טישרט מההתחלה ועד היום

טישרט או כפי שהם נקראים גם כחולצות טי הן חולצות קצרות הנלבשות בעיקר בעונת הקיץ על ידי נשים גברים, ילדים ולמעשה הן אהובות על כל הקהלים בכל הגילאים.

מהן חולצות T-shirt?

חולצות T-shirt מזכירות בצורתן את האות האנגלית T ולכן מכאן קיבלו את שמם. החולצות נוחות מאד ללבוש, ספורטיביות במראה שלהם ואין להן כפתורים או צווארונים. מיצרים את החולצות בעיקר מפוליאסטר, כותנה או שילוב של שני החומרים יחד. מהמאפיינים הבולטים של חולצות טישרט הם ההדפסים המעטרים אותם, השילוב של סמלים שונים, ציורים בכל סגנון ונושא, כתוביות וכן כמובן חולצות חלקות בכל צבע אפשרי ובכל גודל וגזרה.

השינויים שחולצות הטישרט עברו

בתחילה כאשר החולצות יוצרו כפיג'מה הן כללו שני חלקי לבוש- אחד המיועד לרגליים והשני כחולצה המיועדת לשינה, אולם עם הזמן החולצה הייתה נוחה מאד ללבוש בעיקר בסביבה חמה מאד, בתחילה אימצו אותה גם ללבוש היום יומי פועלים ועובדים שהיו צריכים ללבוש משהו נוח וקליל ולאחר מכן חולצות אלו הפכו לנפוצות עבור חיילים כגופיות נוחות ובייחוד באקלים חם שם ניתן היה להוריד את המדים ולהישאר עם חולצות הטי בלבד.

מחירים של החולצות

לאור מחירן הזול ועקב העובדה שכל הפועלים בארצות אירופה ואמריקה לבשו אותן החולצה נרכשה גם על ידי אזרחים ובעיקר הייתה אהובה על בני הנוער. כך במהירות החולצות הפכו לפופולריות ואהובות על כולם ואף נראה בסרטים הוליוודיים מפורסמים שהפכו אותו לפריט אופנתי מוביל ועיקרי בכל מקום בעולם.

חולצות במגוון רחב של צבעים

בתחילה החולצה יוצרה בצבע הלבן בלבד ללא שום קישוט או עיטור עליה, אך עם השנים העיצובים הפכו למסחריים וכוללים הדפסים של אתרי חופשה ונופש עם דמויות משעשעות, וכן החלו להשתמש בדיו שאינו יורד לאחר כביסות, עד לעיצובים רבים אחרים שונים, מקוריים ועשירים בדמיון.

חולצה בהתאמה אישית

כיום ניתן אף לעצב חולצות אישיות ותופעה זו נפוצה בעיקר עם סיום של קורסים, מחזורי לימוד בבתי ספר וכן לשם יצירת מזכרת בכל מסגרת פרטית או קבוצתית. עם ההאצה בפיתוחים הטכנולוגיים החולצות כבר יצרו בקלות רבה יותר בכל צבע וכללו כל הדפס אפשרי עם הדפסות מהירות ופשוטות שאינן דוהות גם לאחר שימוש רב.    

איך לבחור את החולצה המתאימה לכם

קיים מגוון רחב של חולצות כיום, החל מהסוודרים בחורף עד לגופיות בקיץ. בחורף החולצות יותר סולדיות הן בעיקר מיועדות לחימום הגוף, החולצות נעות מסוודרים חמים חולצות גולף עד לבדים ארוכים ודקים יותר אשר מתאימים לעונות המעבר. בקיץ אפשר למצוא מגוון רחב יותר של צבעים, גזרות בין אם צבעי פסטל, הדפסים מגוונים. גזרות של גולף ללא שרוולים, טישרט, גופיות ועוד רבות. כדי להתאים את החולצה אליכם יש למדוד הרבה חולצה לדוגמא חולצות גולף אינן מתאימות לבעלי צוואר קצר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *