כובעים

כובעים מיוחדים מבית אופנה יוקרתי

בית האופנה היוקרתי השיק כובעים מסוגים שונים שישמשו אתכם לכל מטרה עתידית.

ניתן למצוא כובעים אופנתיים וסטייליסטים שישמשו אתכם כשאתם בתצוגות אופנה, הופעות, מסיבות יוקרה, ואפילו לפני נאומים חשובים. כובעים מיוחדים אלו חייבים להיות חלק בלתי נפרד מסל לבוש החובה שלכם. כיום חליפה ועניבה הם רק נבדך במיצג, ולא מהווים את כל ה- 100% שלו. המוצרים המשלימים חייבים להיות חלק מהמיצג, ובעיקר כאשר מדובר על כובעים, תחום שתופס תאוצה הולכת וגוברת בימים אלה.

סוגי כובעים אשר ניתן למצוא כיום

ניתן למצוא ולאתר סוגים רבים של כובעים יוקרתיים, החל מכובעי מגבהת מסורתיים בסגנון "האחים בלוז" ועד כובעים צועניים מסוגים שונים. ניתן למצוא כובעים שחובה בכל מלתחה המשמשים בכירים במשק, מול כובעים מעוצבים ומיוחדים למיצגי אופנה. הכובעים שלנו בבית האופנה מסוגננים בסגנונות שונים, ולכן ברי אפוא כי הפתרון הטוב ביותר למציאת הכובע שלכם הוא פשוט לגשת לחנות ולבחור במיצג המתאים לכם ביותר. בישראל לא יהיו חנויות כובעים אך בחנויות אופנה תוכלו למצוא כובעים התואמים את העונה המיוצגת בחנות. אם אתם חובבי כובעים גדולים בביקור הבא שלכם בארצות הברית תוכלו למצוא חנויות כובעים מרהיבות בהן תמצאו את כל סוגי הכובעים שרק תוכלו לדמיין. כמו חנות הנמצאת במלון ונציה בווגאס אשר מציעה מגוון ענק של כובעים בינהם כובע שעון, כובע כלפים ועוד כובעים מגוונים ופשוטים.

מה חשוב לעשות כאשר מחליטים על בחירת הכובע?

בראש ובראשונה לוודא שהוא עשוי מחומרי בוטיק שאינם מכילים חומרים מתלקחים, ומתוחזקים היטב לזמן ארוך. היות ואנו אחד מבתי האופנה הידועים בארץ ובעולם, הסינון אצלנו בענף הכובעים הוא רב שלבי ורב מערכתי, ולכן ללא קשר לחומרי הייצור של הכובע, מבדים ועד עורות, כל כובע שיוצא מכאן הוא כובע עמיד, איכותי וכזה אשר ישרת אתכם לאורך זמן רב מאד (אלא אם השתנתה מידת הראש שלכם, וגם אז הכובע כנראה יתאים כי רוב הכובעים שלנו מכילים בורר מצבים להגדלתם). בנוסף, חשוב לוודא שהכובע תואם את החליפה עמה אתם מבקשים להתנהל. בדרך כלל, מי שקונה כאן את החליפה, מקבל ייעוץ גם לגבי בחירת כובע התואם לה. עניין נוסף שחשוב להקפיד עליו הוא התאמת הכובע לסוג האירוע. ברור שלאירוע כמו נאום אישי מול קהל רב צריך לבוא עם כובע שונה מזה של מסיבת יוקרה או מופע כלשהו. מומלץ להגיע לחנות הכובעים עם הבגד שאתם מעוניינים ללבוש עם הכובע כדי לראות את ההתאמה המושלמת של הכובעים ללבוש.

מציאת הכובע המתאים לכם על ידי מקצוענים

כאן תוכלו לפגוש ביועצי האופנה המקצוענים אשר ילוו אתכם לכל אורך הדרך עד למציאת הכובע המתאים לכם ביותר. כובעים אופנתיים והתאמתם הם מקצוע לכל דבר, אז אל תשאירו את מלאכת הבחירה לחובבים. פנו אלינו ונסייע לכם להגשים חלום, ולבחור בכובע המתאים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *