מגפונים

מגפונים – הנעליים של החורף

ברגע שמגיע החורף, אחד הדברים הכי כיפיים זה להוציא את כל הבגדים המחממים מהארון ולהחליף אותם בבגדים הקצרים.

כלומר, מי שיש לו הרבה בגדים באופן כללי, כמוני, אין הרבה ברירה פרט להחליף את כל הארון לבגדי חורף.

החלפת הבגדים לחורף עם שמירה של מעט בגדי קיץ

בגלל שמזג האוויר באזור שבו אני גרה די משוגע ובאמצע החורף יכולים להיות פתאום ימים חמים ואז אצטרך ללבוש בגדים קצרים, אני משתדלת להשאיר בארון שלי, יחד עם בגדי החורף כמה בגדים קצרים כך שיהיה לי אפשרויות ללבוש במקרה ויהיה פתאום מאוד חם באמצע החורף. הדבר שאני הכי אוהבת בחורף זה קולקציית המגפונים שלי. אמנם בישראל אין הרבה ימים קרים ולרוב החורף ישראלי הוא די נעים ונוח, אני אוהבת שיש לי את האפשרות לבחור מבין כמה סוגים של מגפונים אשר יתאימו כל פעם ללבוש אחר.

סוגי המגפונים שבארון שלי

לעיתים אני אוהבת יותר דווקא את המגפונים הגבוהים אשר משדרים לוק מסוים של פלרטוט או משהו בסגנון. מגפונים גבוהים אני אנעל בדרך כלל לאירועים בערב או כאשר אני לא הולכת לעבודה. כאשר מדובר על יום עבודה, אני משתדלת לנעול מגפונים סולידיים יחסית ולא גבוהים במיוחד. אני משתדלת להתאים את הנעליים לאירוע ולרוב נעלי בובה או נעלי עבודה רשמיות אחרות. כאשר יש ימים גשומים במיוחד, אני לא לוקחת שום סיכון ועוברת למגפונים לא משנה מה.

היתרונות של מגפונים לעומת נעליים אחרות

למגפונים יש יתרון ביחס לנעליים אחרות וזה שהן מחזיקות את הרגליים יותר טוב ושומרות על הרגליים ואז אפשר להימנע מהחשש להירטב בגשם אם במקרה הולכים בחוץ כאשר הוא יורד. כמו כן, יש חצאיות ושמלות שנראות הרבה יותר טוב כאשר נועלים מגפונים בהשוואה לנעלי בובה נמוכות או סתם נעלי אוקספורד. בגלל שהן נעליים מאוד מחממות אין לי הרבה ברירה ואני מנצלת אתת ימי החורף הקרים על מנת לנעול אותן כי חבל לפספס את הימים האלו על עוד זוג נעליים שאפשר לנעול בכל יום אחר כמו ימי האביב או ימי הסתיו. לא סתם הטקס הכי מרגש עבורי כאשר החורף מגיע זה להוציא אותן מהמחסן ולהכין אותן לחורף.

למי מתאימים מגפונים?

מגופנים אלו נעליים נוחות מעוד המגיעות במגוון דגמים וצורות, לכן הם מתאימים לכולם. ניתן לרכוש מגפונים עם עקב גבוה או נמוך, מגפונים שטוחים ועוד. בנוסף ניתן לרכוש במגוון צבעים שונים וטקסטורות מגוונות.ישנם מגפונים אשר גם מתאימים לקיץ. הם הפכו להיות אופנתים בישראל בשנים האחרונות. הסיבה שהם מתאימים לקיץ היא שהנעליים בצדדים פתוחות ויוצרות חצי מגף. לא כדי לנעול אותם בחורף מכיוון שהקור מגיע לרגליים אך הם מושלמים לתקופת האביב או הסתיו וחלק מהקיץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *