ג'קט

ג'קט להשלמת לוק מרשים‎

כל אחד מעוניין להיראות אופנתי ובעיקר להיראות מיטבו, וחשוב לא פחות כל אחד רוצה להיראות עדכני בסגנון הלבוש שלו, ובייחוד כאשר מדובר בבחירה של בגדי ערב לאירועים שונים מכובדים או לאירועים רשמיים.

ג'קט יכול לתת בדיוק את המענה הזה ביצירת מראה אופנתי עדכני ואף צעיר, וכן ג'קט יכול להתאים בקלות רבה לכל אירוע ערב מכובד. מגוון הטרנדים השונים והעכשוויים ביותר בקניית ג'קט הוא רב ומיוחד בסגנונות ובעיצובים.

אילו בגדים נשלב עם הג'קט?

אם נרצה לשלב חולצה לבנה עם הג'קט, או ללבוש אותם עם מכנס בצבע שחור, למעשה כל פרט שנבחר בלבוש שלנו יוכל להתאים באופן מושלם לכל ג'קט שנבחר. ג'קט יכול גם להתאים בדיוק לחולצה הקצרה ללא שרוולים שאנו מעוניינים להסתיר, זו יכולה להיות גם חולצת טי שירט פשוטה או חולצה שקופה, וגם אם נבחר מכנס ג'ינס או מכנסיים במגוון שונה של בדים או חומרים, ג'קט יתאים באופן מרשים גם לכל סוג של מכנס שנבחר. הקולקציות הן רבות, משולבות גם בקישוטים שונים כיום- אם אלו שילובים של בדים, עיצובים מקוריים ויצירתיים או תפירה של אבני חן, פייטים, דוגמאות תחרה שונות, חגורות, כפתורים בסוגים שונים ועוד מגוון רב של עיצובים רב גוניים ומיוחדים לג'קט.

ג'קט מתאימים גם לאירועים

לשם אירוע חגיגי או אירוע משפחתי או לכל אירוע רשמי אחר, הג'קט שתבחרו יתאים לכל מטרה וסגנון, אם זה ג'קט עור, ג'קט מבד המגיע בצבע הסולידי שחור או כחול ואם זה במגוון רב של צבעים בולטים וצבעוניים. כל אחד יוכל למצוא בקלות רבה את הגזרה המתאימה לו ביותר. הג'קט שתבחרו יוכל גם להתאים עצמו בקלות רבה לתקציב שברשותכם, כאשר מחירי הג'קטים כיום אינו יקר במיוחד וניתן לרכוש אותו במחירים משתלמים מאד גם באתרי הקניות ברשת. הג'קט אינו נשאר בארון ללא שימוש, אלא תמיד מחמיא לגוף ומדגיש בצורה המחמיאה ביותר את המראה הכללי, אם כמראה צמוד ומחויט, ואם כמראה ספורטיבי קליל ונוח. תמיד תוציאו במהירות את הג'קט מהארון שלכם ותמצאו את עצמכם לובשים אותו שוב ושוב בכל הזדמנות ולא רק בימים קרים וחורפיים.

ג'קט ליצירת רושם בעבודה

אנו מנסים ליצור רושם בעבודה כל יום, להשאיר חותם של העבודה שלו אך לא תמיד זוכרים אותנו לפי העבודה אלא לפי מה שאנחנו לובשים. לדוגמה אם אנו לובשים טרנינג לעבודה יזכרו לנו את היום שהגענו עם פיג'מה לעבודה. אם אנו מעוניינים ליצור רושם בעבודה או בקבלה לעבודה ג'קט חייב להיות חלק מהסטייל שלנו. הג'קט הפופולרי ביותר הינו הבלייזר זהו ג'קט המשדר רצינות ומתאים עם חולצות מכופתרות ומעניק מראה מחויט ורציני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *